לטבול בהתמקדות

ברוך ברנר | דנה גניהר

בואו לטבול במעיין הנובע של ההתמקדות

מוזמנים למפגשי קיץ שנועדו ליצור מסגרת תומכת להמשך תרגול, פגישת חברים וחברות לדרך ההתמקדות ומתן מענה לשאלות העולות מההתנסות.
 
התרגול נעשה בזום, לינק ישלח לנרשמים.
  
מיועד למתמקדים מכל הקבוצות שלמדו במכון על שפת היש ובבתי ספר אחרים.

 

פרטי הקורס:

4 מפגשים בזום בימי שלישי

17:00-18:30
תאריכים:8.8 , 15.8 , 22.8, 29.8

עלות: 200 ש”ח לכל המפגשים

למידע ופרטים נוספים:
info@shakio.org

מדברי המשתתפים:

“התמקדות הוא כלי לעבודה פנימית מהמשובחים שיש. ובגלל פשיטותו המופלאה כל כך, חשוב להכיר אותו דרך אנשים שספגו לתוכם את הסוד החמקמק הזה. ברוך ודנה מנחים בחן ובסבלנות תהליך עדין מאין כמוהו של הקשבה לגוף ולמכלול החיים. ברגע שגמלה דעתכם ללמוד התמקדות, עשו זאת דרכם. ממליץ בחום”
חנניה שוורץ, חנניה מלמד בישיבת מחניים, רקדן באנסמבל כע”ת.

“סדנת ההתמקדות של ברוך ודנה הייתה לי נווה מרגוע, מים קרים וצלולים, בלב תקופה מלאת עומס. המפגשים חידשו לי דברים מרתקים שנבעו מתוכי, מבלי שאדע שהם קיימים, ולימדו אותי הרבה, וטוב.”
ד”ר מוישי וינשטוק

“עבורי זהו מפגש מרגש עם לימוד פילוסופי שמלווה בפרקטיקה שיוצרים יחד כלים חדשים למפגש עם החיים, מתוך המבנים הפנימיים הקיימים בתוכי. צעד אחד פנימה, עמוק יותר. הלימוד עם דנה וברוך מרגש ומפתיע כל פעם מחדש. ומשמח מאוד מאוד!”
שלומציון באום

ברוך ברנר אמן רב תחומי ומוסמך לרבנות, היה שלוש שנים עמית מחקר במרכז לתאטרון באיטליה, של הבמאי וחוקר התרבות יז’י גרוטובסקי. ניהל את מעבדת התרבות ‘ורטיגו’, וממייסדי וראשי קהילת החגים בכפר האמנות האקולוגי. השתתף בהרכבי מוזיקה מגוונים, ביים והופיע בהצגות תאטרון וסרטים. חוקר גוף ומצבי תודעה טרנספורמטיביים למעלה משלושים שנה. מורה בבתי מדרש שונים בארץ, מלמד את שפת הסוד היהודית, וחוקר ומלמד במשך שנים רבות את אמנות התפילה. מחבר הספר “מיומנו של מתפלל”(הוצאת אדרא). מנחה בכיר להתמקדות וקורדינאטור להתמקדות (מוסמך להסמיך) להתמקדות מטעם המכון הבינלאומי בניו-יורק.

דנה גניהר מנחה בכירה וקורדינאטור (מוסמכת להסמיך) מטעם להתמקדות מטעם המכון הבינלאומי בניו-יורק. מלמדת התמקדות 20 שנה, הכשירה דור של מורי התמקדות ברחבי הארץ והקימה בין היתר את התוכנית הדו-שנתית להתמקדות במרכז גוף נפש ברמת השרון, במרכז שילוב בטבעון, במרכז תמהוודה בראש פינה ועוד. מובילה את לימודי הפילוסופיה של ההתמקדות בארץ לימדה את הקורסים ‘התמקדות בתהליכי היצירה בסטודיו’ ו’חשיבה בקצה הידיעה’ (TAE) בפקולטה לארכיטקטורה בטכניון וכן מלמדת במסלול לחדשנות וליזמות במכללת תל חי. כיהנה שלוש שנים בועד המנהל של המכון להתמקדות: The International Focusing Institute.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן